•  
Daha iyi olanı değil. Seni daha iyi hissettireni seçmelisin. - İyi Olan Kazansın
DUYURULAR
Background
A Piece Of Your Mind Devam Ediyor
A Piece Of Your Mind 23 Mart 2020 tarihinde yayınlanmaya başlayan Güney Kore dizisidir. Dizi romantik komedi dalında sahneleri ile ekrana gelir. Yapımcılığını Studio Dragon, The Unicorn ve Movie Rock üstlenmiştir. Yönetmen koltuğunda Lee Sang Yeob, senarist koltuğunda ise Lee Sook Yun oturmuştur. TVN kanalında Pazartesi ve Salı günleri yayınlanıyor. A Piece Of Your Mind dizi içerisinde Ha Won yazılım işleri ile ilgilenen oldukça zeki bir adamdır. İş konusunda ciddiyeti ile bilinir ve disiplinini daima korur. Ancak ciddiyetini kaba davranarak çevresindekilere yansıtmaz. Kibarlığı ve iyi kalbi ile iş dünyasında da ön plana çıkar. Tamamen kendisini ele alarak bir yapay zeka yazılımı yazmıştır. Yazılımın içerisine çeşitli hatıraları, düşünceleri ve tecrübelerini de ekler. Han Seo Woo klasik müzik mühendisi olarak çalışır ve kazancını tamamen kendisine ayırır. Kurulu bir düzeni bulunmadığı için hayata karşı sorumluluklara sahip değildir. Her zaman pozitif düşünerek kendisini telkin eder. En zor anlarında ise matematik soruları çözerek kendisine terapi yapar. Ha Won ve Han Seo Woo’nun yolları kesişir. İkili birbirlerine aşık olur ve romantik bir aşk hayatına adım atarlar. Han Won için tek gerekli olan şey Han Seo Woo’nun onu sevmesidir. Onun kalbinde herhangi bir yeri olduğu zaman dünyanın daha iyi bir yer olacağına inanır. Bu küçük beklentisi ile oldukça duygusal bir ilişki yaşarlar.

Dizinin Oyuncuları

  • Jung Hae In
1 Nisan 1988 doğumlu olan oyuncu Güney Kore dizilerinde yer alır. 2014 yılından itibaren aktif bir şekilde oyunculuk yapar ve birçok filmi mevcuttur.
  • Chae Soo Bin
10 Temmuz 1994 tarihinde Güney Kore’de dünyaya gelmiştir. 2014 yılında oynadığı ilk filmi ile oldukça beğeni toplamıştır. 2015 yılından itibaren çeşitli dizi ve filmlerde uzun soluklu rolleri olmuştur. Dizi içerisinde oldukça rahat ve umarsız bir insanı canlandırır.
  • Lee Ha NA
1982 yılında dünyaya gelmiş olan oyuncu 14 senedir ekranlarda yer alır. Of Piece Of Your Mind  dizisinde Ha Won’nun bahçıvanı olarak rol almıştır. Çevresine karşı duyarsızdır ve kendi kilosu dışında diğer olayları önemsemeyen bir karakterdir.  
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!