•  
Daha iyi olanı değil. Seni daha iyi hissettireni seçmelisin. - İyi Olan Kazansın
DUYURULAR
Background
Better Call Saul Devam Ediyor
Better Call saul dizisi, tüm dünyada yankı uyandıran ve efsane haline gelen Breaking Bad adlı dizide rol alan Jimmy McGill’in Walter White ile tanışmadan önceki yaşamını anlatıyor. Yönetmenliğini Adam Bernstein, Thomas Schnauz ve Vince Giligan’ın yaptığı dizi, en fazla izlenen diziler sırlamasında ilk sıralarda yer alıyor.

Better Call: Saul Dizisinin Konusu

Better Call Saul konusu, Amerikan adalet sisteminin açıklarını kullanarak kanunsuz işler yapan kişi ve çeteleri kurtaran bir avukatın yaşamından kesitlerden oluşuyor. Avukatlık kariyerinde zirve yapmış olan ağabeyi ile birlikte yaşayan Jimmy McGill, dizi severlerin Breaking Bad adlı diziden tanıdığı bir karakter. Yayınlandığı dönemlerde tüm dünyayı kasıp kavuran Breakin Bad dizisindeki Walter White ile tanışmadan önceki yılların anlatıldığı dizide Meksika mafya hesaplaşmaları da tüm hızıyla devam ediyor. New Mexico Albuquerque bölgesinde çekilen dizide Jimmy McGill Elektromanyetik Hiper Sensitivite hastası olan avukat ağabeysine bakmakta, aynı zamanda bir manikür pedikür dükkânının arkasında farklı işler yaparak para kazanmaya çalışmaktadır. Better Call Saul dizisi her ne kadar bir suç dizisi olarak kabul görse de, filmin teması insanın çaba ve azimle her istediği noktaya ulaşabileceğini anlatmaktadır. Jimmy McGill parlak zekâsı ve ikna yeteneğine sahip biridir. Ağabeyi gibi avukatlık yaparak hayatını sürdürmek istese de, ağabeyi ile bir hukuk bürosuna ortak olan Howard Hemlin ile yıldızları bir türlü barışmaz. Hukuk eğitimini açıktan okuduğu üniversitede tamamlayan McGill, sarı renkli eski model Mercedes ile avukatlık mesleğini sürdürmek için koşturmaktadır. Kendisi gibi avukat olan sevgilisi Kim Wexler ile çalkantılı bir aşk sürdüren avukatımız, avukatlık mesleğine tepeden inme gelmesi sebebiyle camiada pek de hoş karşılanan biri değildir. Ağabeysinin çok ünlü bir avukat olması sebebiyle adalet camiasında kabul gören kahramanımızın en önemli özelliği, kanunu kendi bildiği usullerle uygulamaktır. Kanundaki açıkları kullanarak davaları farklı yöntemlerle çözen McGill, avukat olana kadar birçok farklı işte çalışarak hayatını kazanmaya çalışsa da girişimlerinin büyük çoğunluğu başarısızlıkla sonuçlanır. Avukat olduktan sonra uyguladığı yöntemlerle kısa sürede tüm suç dünyası tarafından tanınan bir avukat haline gelen kahramanımız, davaları kanuna uygun yöntemlerle ele almadığı için bir ceza alarak bir müddet avukatlık mesleğinden atılır. McGill bundan sonraki yaşamında hem hayatını sürdürmek, hem de yeniden mesleğine dönebilmek için büyük bir çaba içerisine girer. Yayına girme tarihi 1 Şubat 2015 olan dizi uzun yıllardır yepyeni maceralarla devam etmektedir. Kanun kaçaklarının başları derde girdiğinde ilk aradıkları isim haline gelen McGill bu başarısını sürdürebilecek midir? Mexico mafyası ile aralarında süren ilişkiler hangi boyutlara taşınacak gibi soruların cevapları fxdizi.com adresinde yayınlanan dizinin yeni bölümlerinde ekranlara gelecek.

Better Call Saul Dizisinin Oyuncu ve Karakterleri

 • Bob Odenkirk: Jimmy McGill/ Saul Godman- Avukat
 • Rhea Seehorn: Kim Wexler – Avukat – Jimmy McGill’in sevgilisi
 • Jonathan Banks: Mike Ehrmantraut- Mafya tetikçisi
 • Patrick Fabian: Howard Hamlin- Jimmy McGill’in ağabeyinin hukuk bürosundaki ortağı
 • Michael Mando: Nacho Varga- Mexico mafyasının elemanı
 • Michael McKean: Chuck McGill- Jimmy McGill’in ağabeyi
İlk bölümünden itibaren büyük bir izleyici kitlesine sahip olan diziyi kesintisiz ve reklamsız izlemek için internet bağlantısına sahip bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefonunuz olması yeterli. İnternet üzerinden yapacağınız aramaya Better Call Saul izle yazmanız ve kaşınıza çıkan seçenekler arasında bulunan fxdizi.com sitesine giriş yapmanız yeterli olacaktır. Vizyona giren tüm yerli ve yabancı dizileri yayın günlerinde izleyicilere sunan fxdizi.com iyi seyirler diler.
 1. 1
  Better Call Saul
 2. 2
  Better Call Saul
 3. 3
  Better Call Saul
 4. 4
  Better Call Saul
 5. 5
  Better Call Saul
 6. 6
  Better Call Saul
 7. 7
  Better Call Saul
 8. 8
  Better Call Saul
 9. 9
  Better Call Saul
 10. 10
  Better Call Saul
 11.   TÜMÜNÜ SEÇ
    TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Hiç İçerik bulunamadı!
 2.   TÜMÜNÜ SEÇ
    TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Hiç İçerik bulunamadı!
 2.   TÜMÜNÜ SEÇ
    TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!