•  
“Siz sırrı çözmek değil, kandırılmak istiyorsunuz.” - Prestige (2006)
DUYURULAR
Background
Extracurricular Devam Ediyor
Extracurricular, dram ve gençlik kategorisinde ekranlara gelirken asıl ismi Human Class'dır. Kim Jin - Min yönetmenliğinde ekranlara gelen dizinin Jin Han - Sae senaristliğini üstlenerek ortaya herkesi kendisine hayran bırakan bir dizi haline gelmesi başarılmıştır. Netflix üzerinde yayınlanan dizi, 2019-2020 yapımdır. Korece dilinde ekranlara gelen dizi Güney Kore'de çekilmiştir. Toplam 10 bölümden oluşan dizi tek sezon ekranlarda yerini almıştır. Her çarşamba günü ekranlarda yer almıştır. 29 Nisan 2020 tarihinde ilk olarak ekranlara gelmiştir. Oldukça güçlü oyuncu kadrosu vardır. Bu sayede Kore dizisi hayranlarının listelerine bir dizi eklenmesi daha başarılı bir şekilde gerçekleşmiştir.

Extracurricular Konusu

Extracurricular dizisi, para kazanmak adına suç işlemeye girişen bir olay örgüsünü konu edinir. Bu suç işleşemeye başlanmasının ardından sonucunda en son kendilerini de tehlikeli durumlara sokan liseli öğrenci grubu etrafında toplanır. Her bölümde oldukça heyecan ve aksiyon dolu anlar yer alıyor. Böylece seyirciler adeta soluksuz bir şekilde ekran karşısına kilitleniyor.

Extracurricular Oyuncuları

Extracurricular oyuncularının başrollerini Kim Dong  - Hee, Park Ju - Hyun, Jung Da - Bin, Nam Yoon - Soo paylaşmaktadır. Alt kısımda;
  • Choi Min-Soo isimli oyuncu; Wang-Cheol rolünde,
  • Park Hyuk-Kwon isimli oyuncu; Jin-Woo rolünde,
  • Kim Yeo-Jin isimli oyuncu; Hae-Kyung rolünde,
  • Park Ho-Sanisimli oyuncu;  Ji-Soo'nun babası rolünde,
  • Lim Ki-Hong isimli oyuncu; Dae-Yeo rolünde,
  • Shim Yi-Young isimli oyuncu; Kyu-Ri'nin annesi rolünde,
  • Woo Da-Bi rolünde yer alıyor.
Kim Dong - Hee; dizideki lise öğrencilerinden bir tanesidir. Okulda aldığı notlar, tutum ve davranışları ile adeta örnek öğrencilerden bir tanesidir. Fakat üniversite parasını ödeyebilmesi adına mecburen  suç işleme kararı alır. Park Ju - Hyun; dizideki lise öğrenci grubundan birisidir. Ailesi oldukça varlıklı olsa dahi kendisinden oldukça yüksek beklentileri vardır. Arkadaşının işlediği suçu öğrenir ve kendisi de dahil olur. Jung Da - Bin; lise öğrencilerinden bir tanesidir. Arkadaşının suç işlediğini öğrenmesi ile ona dahil olma kararı alır. Nam Yoon - Soo; dizide lise öğrencisidir. Min - Hee'nin erkek arkadaşıdır.  
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!