•  
"Zarlar düşeş gelseydi, belki de her şey başka türlü gerçekleşecekti." - Ağır Roman (1997)
DUYURULAR
Background
Find Me in Your Memory Devam Ediyor
Find Me In Your Memory 18 Mart 2020 tarihinde ilk bölümü ile ekranlara gelmiştir. Güney Kore yapımı olan bu dizinin bölümleri, ortalama 35 dakikadır. MBC televizyon kanalında yayınlanan dizi, internet ortamında da takip edilebilir. 32 bölüm sonunda final yapması beklenen dizi dram ve romantik dalında yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Oh Hyun Jong ve Lee Soo Hyun oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Kim Yoon Joo ve Yoon Ji Hyun yapmıştır.

Find Me In Your Memory Konusu

Lee Jung Hoon bir haber spikeridir. Ancak yaşamış olduğu hipertimezi nedeni ile başına gelen hiçbir şeyi unutmaz. Kendi yaşadığı ve çevresinde yaşanılan her şeyi bütün detaylarına kadar hafızasına kazır. Bu durum başlarda iyi gibi görünse bile sandığı kadar iyi olmayacaktır. Güzel anıları hatırlamak onu çok mutlu eder. Ancak güzel anılar ile birlikte kötü anılar da onu takip eder. Kötü anıları hatırlamak istemedikçe daha fazla yüzleşecek ve bundan kaçmaya çalışacaktır. Yeo Ha Jin herkes tarafından bilinen sevilen ve yetenekli bir oyuncudur. Hayranları sebebi ile kendisine olan güveni oldukça fazladır. Çevresindeki kişileri ve olayları umursamaz. Rahatına oldukça düşkündür ve Lee Jung Hoon’a zıt bir karaktere sahiptir. Yolları kesişen Yeo Ha Jin ve Lee Jung Hoon birbirlerine karşı büyük bir sevgi duymaya başlarlar. Zıtlıkları içerisinde uyum sağlamaya çalışacaklardır. Ancak zıt olan karakterleri ve Lee Jung Hoon’un hafızasının buna izin verip vermeyeceğini bilemezler. Find Me In Your Memory zıtlıkların buluşmasını romantik bir konuda ele alıyor.

Dizinin Oyuncuları

  • Moon Ga Young
10 Temmuz 1996 tarihinde Almanya’da dünyaya gelmiş olan Güney Kore asıllı oyuncudur. 10 yaşından itibaren Güney Kore’de yaşamaya başlamıştır. Güney Kore’ye geldiği zamandan itibaren oyunculuğa ilgi duymuş ve kendisini geliştirmiştir. Birçok dizi ve filmde rol almış ve kendisinden söz ettirmiştir.
  • Kim Dong Wook
29 Temmuz 1983 yılında Güney Kore’de doğmuştur. Oynadığı yapımlar ile birçok ödüle aday olmuştur. Kendisinden daima söz ettirmiş olan oyuncu, 2004 yılından beri aktif bir şekilde sanat yaşamını sürdürmeye devam eder. Find Me In Your Memory dizisi ile de oldukça beğenilmiştir.  
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!