•  
Daha iyi olanı değil. Seni daha iyi hissettireni seçmelisin. - İyi Olan Kazansın
DUYURULAR
Background
Hospital Playlist Devam Ediyor
Hospital Playlist; netflix dizileri ile uyumlu hale getirilmiş, toplam 12 bölümlük bir dizidir. Toplam 3 sezon boyunca ekranlarda yer alacak dizidir. Romantik komedi kategorisinde yer alan dizi, yöneticinin oldukça başarılı gösterimi ile herkesi ekrana kilitlemeyi başarıyor. Usta oyuncu ekibi ile bazı anlarda oldukça romantik anları hissetmeye yardımcı olurken, bazı anlarda adeta kahkaha tufanına sürüklemeyi başarıyor.

Hospital Playlist Dizisi Konusu

Hospital Playlist dizisi, bir hastane içerisinde yer alan sağlık personellerinin ve hastalarının etrafında dönerek ilerliyor. Onların ne kadar umutsuz bir şekilde mücadele verdiklerini konu ediniyor. Aynı tıp fakültesi içerisinde 1999 yılında okumaya başlayan 5 doktor, mezun olduklarından sonra aynı hastane içerisinde çalışmaya başlıyor. Verdikleri mücadele ile beraber hastalar ile aralarında olan iletişimleri oldukça özel bir şekilde konu ediniyor.

Hospital Playlist Dizisi Oyuncuları

Hospital Playlist dizisi oyuncuları ile tüm sevenlerini ekrana kilitliyor. Bu kadar başarılı oyuncu listesi; Jo Jung Suk;  dizide yer alan doktorlardan bir tanesidir. Ik - Joon karakterine can veriyor. Dışadönük ve oldukça sosyal isimdir. Akademisyen olmak ve her zaman üst seviyelere yerleşmek adına ellerinden gelen tüm mücadeleyi veriyor. Jung Kyoung Ho; dizi içerisinde yer alan doktorlardan bir tanesidir ve Joon - Wan karakterine can veriyor. Oldukça yetenekli bir cerrah olmasının yanı sıra insanlara karşı çok iğneleyici laflar kullanması, hastaların onlardan çekinmelerine neden oluyor. Yoo Yeon Seok; dizi içerisindeki doktorlardan bir tanesidir. Jung- Won karakterini canlandırır. Oldukça centilmen yapısı ile dikkatleri çekerken hastane dışına çıkıldığı zaman çok hassas ve kırılgan biri haline dönüşmesi ile dikkatleri çekiyor. Jeon Mi Do; dizi içerisindeki Song - Hwa doktor karakterini canlandırıyor. 5 kişilik doktor arkadaş grubundaki tek kadın isimdir. Tek kadın olması ve oldukça güçlü yapısının olması adeta grup içerisindeki dayanak olmasına etki ediyor. Böylece herkes ondan güç alıyor ve en pes edilecek anlarda bile herkesi harekete geçirecek gücü verebiliyor. Adeta arkadaş grubunun bel kemiğini üstlenen isim, her şeyin altından kalmayı başarıyor.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!