•  
Sanki çok ömrümüz varmış gibi beklemeyi öğretiyor hayat bize… Piyanist
DUYURULAR
Background
Love As You Taste Devam Ediyor
   0 Favori Ekle

Love As You Taste imdb: 5.0

Dram   |  
Love As You Taste Dizi Güney Kore’nin en sevilen dizileri arasında yer almaktadır. Genel olarak dizinin konusu Yemek ve aşk üzerine dönmektedir. Dizi 2019 yılında yayınlanmıştır. Dizi romantik, gıda, arkadaşlık, okul, gençlik, komedi türü bir dizidir. Dizinin imdb puanı 7,5’dir. Dizinin senaristi Hwang De Seul’dur. Dizinin yayınlandığı tarih tam olarak 2 Şubat 2019’dur. Diziyle ilgili etiketler: SF9, Idol Aktör, Tatlı Erkek Kurşun, Mini Dizi, Yaşlı Kadın-Genç Erkek, Web Dizisi, Aşk Üçgeni, Üniversite Hayatı.

Dizinin Konusu

Love As You Taste dizisi bir gençlik ve romantizm dizisidir. Dizinin konusu aşk ve yemek üzerine kurulmuştur. Aşk hikayeleri ve kalp atışlarından oluşan bir dizi herkesin sevdiği ve ilgi duyduğu bir dizi haline gelmiştir. Dizi de yemek konusu da bolca işleniyor. Dizide ki üniversite öğrencileri, en sevdikleri yiyecekleri ve yemekleri paylaşırken yaşadığı aşlar da diziye konu oluyor. Üniversitede “Daha İyi Lezzet İçin” yemek kulübü oluşturuluyor. En güzel yemeği kim hazırlayacak? Dizi de oldukça çarpıcı aşk konuları işlenmektedir. Rağbet gören bu eğlenceli dizi web dizisi olması özelliği ile izleyenler tekrar sıkılmadan izleyebiliyor. Bu dizide Chani karakteri tatlı ve samimi bir kişidir ve dizide sütçü rolünü canlandırır. Oldukça çekici olan bir karakterdir.

Dizinin Oyuncuları

Taekyung, Choi Ha-Young (Woo Yoo Jin), Kang Min-Ah (Hong Cho Ee), Choi Min-Soo (Cha Won Doo), Kang Chan Hee, Chani (Yoon Dan), Tae Kyung (Gye So Geum), Jeong Seon (Oh Ja Doo) Love As You Taste dizisi Güney Kore halkı tarafından epey rağbet görmüş biz dizidir ve izlenmeye hala devam edilmektedir. Gençlik dizisi olması sebebi ile de gençler diziye büyük bir ilgi göstermiştir. Dizi de sık sık yemek konusu işlendiğinden özellikle kadın kısmı ilgi ile izlemekte ve yemekler hakkında bilgi almaktadır. Dizinin konusu aşkta içerdiği için gerçek hayatta yaşanan birçok durum karşımıza çıkmaktadır dizinin konusunda. Diziyi izleye pek çok insan dizi ile ilgili oldukça olumlu yorumlar yapmakta ve herkesin izlemesi gereken bir dizi olduğunu söylemektedirler.  
Yorum Alanı