•  
Sanki çok ömrümüz varmış gibi beklemeyi öğretiyor hayat bize… Piyanist
DUYURULAR
Background
SEAL Team Devam Ediyor
CBS kanalında yayın hayatına başlayan Seal Team tür bakımından askeri drama türünde olan bir dizi olarak gösterilebilir. İlk bölümü 27 Eylül 2017 tarihinde yayınlanan dizi 6 bölüm sipariş edildi ve kullanıcılara sunuldu. Ancak kullanıcılardan olumlu bir dönüş almasının ardından 22 bölümlük ilk sezonunun tamamlanmasına karar verildi ve başarılı bir şekilde ilk sezonu tamamlandı. Bölümler ortalama 43 dakika sürerken izleyenleri ekranlara bağlamayı başardı. Dizinin gösterdiği reytinglerin üst seviyede olması kanalı memnun etti ve dizi ikinci sezonu için de onayını aldı. İkinci sezonunda da 22 bölüm ile insanların karşısına gelirken aynı başarıyı göstermeyi başardı. IMDB puanı çok yüksek seviyelerde olan bir dizi olmasa da izleyici sayısı her zaman belirli bir sayının üzerinde kaldı. 2019 senesine gelindiğinde iki sezonunu başarılı bir şekilde tamamlayan Seal Team dizisi üçüncü sezon için de onayı aldığını izleyicilerine duyurdu. Yeni sezonda da izleyicilerin karşısına çıkan dizi yine 22 bölümlük bir sezon ile 2019-2020 senelerinde izleyiciler ile buluştu.

Seal Team Konusu

Dünya üzerinde çok sayıda elit askeri birlik bulunur. Bunlar her zaman eğitimleri en üst seviyede olan ve yalnızca özel operasyonlarda kullanılan ekiplerdir. Navy Seal isimli ekip de bunlardan bir tanesidir. Amerika merkezli bir birlik olan Navy Seal ülkenin çıkarları için imkansız görülen bir göreve davet edilir ve görevi düşünmeden kabul eder. Dünyanın birçok yerinde ortaya çıkan tehditlere karşı müdahale eden Amerika bu sefer tehdidi Liberya ülkesinde tespit etmiştir. Yapılan araştırmalar IŞİD ve Boko Haram terör örgütlerinin bu ülkede bir araya geldiğini ve çok ciddi bir işbirliğine gittiğini tespit etmektedir. Yaşanan işbirliği dahi Seal Team tarafından müdahale edilmesi gereken bir durum olarak görülürken terör örgütünün elinde bir Amerikalı rehine olduğu öğrenilir. ABD’nin en değerli doktorlarından bir tanesi olan Stacey Marshall bu terör örgütlerinin elinde tutulmaktadır. Bu doktoru kurtarma görevi de Navy Seal ekibine verilmektedir. Operasyon süresinde yaşanan olaylar kullanıcılara aktarılırken dizideki flashback anları ile karakterlerin geçmişi ziyaret ediliyor. Bu ekibe katılmadan önce yaşadıkları travmalar ve psikolojik sorunların onları nasıl etkilediği de bu geçmişe dönük sahnelerde izleyiciler ile buluşuyor.

Seal Team Oyuncu Kadrosu

Dizinin başrol oyuncusu olarak David Boreanez izleyicilerin karşısına çıkıyor. Dizide Jason Hayes isimli bir karakter olarak karşımıza çıkan oyuncu Seal Team öncesinde Buffy The Vampire Slayer, Bones ve Angel dizilerinde rol almıştı. Dizide Clay Spenser olarak karşımıza çıkan Max Thieriot ise daha önce Bates Motel dizisinde karşımıza çıkmıştı. Mad Man dizisindeki başarılı oyunculuğunu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Jessica Pare ise dizide Mandy Ellis isimli bir karakteri canlandırıyor. Dizinin ana karakterlerinden sonuncusu olan Sonny ise daha önce Supernatural dizisinde gördüğümüz A.J. Buckley tarafından canlandırılmakta.
Yorum Alanı