•  
Daha iyi olanı değil. Seni daha iyi hissettireni seçmelisin. - İyi Olan Kazansın
DUYURULAR
Background
Soul Mechanic Devam Ediyor
Soul Mechanic, 6 Mayıs tarihinde yayınlanmaya başlayan, 32 bölümlük bir dizidir. Dizinin her bölümü 35 dakikadan oluşuyor. Çarşamba ve Perşembe günleri ekrana gelen dizi Kore dilinde ekranlarda yerini alıyor. Başrol oyuncusu olarak Shin Ha-Kyun ve Jung So-Min ikilisi yer alıyor. Yönetmenliğini üstlenen Yoo Hyun- Ki'nin yanı sıra senaristliğini Lee Hyang- Hee kaleme alıyor. Sezon finalinin 25 Haziran'da olacağı beklenirken herkesi kendisine hayran bırakmak konusunda oldukça başarılı oluyor. Soul Mechanic dram ve romantik kategorisinde ekranlara geliyor.

Soul Mechanic Konusu

Soul Mechanic dizinin konusu, insanlarda oluşan duygusal yaraları iyileştirmek adına ellerinden gelen her şeyi sunan bir grup psikiyatriktin etrafında dönen oyunlardan oluşur. Lee Shi - Joon, işini büyük bir tutku ile yerine getiren ve hastalarının bir an önce iyileşmesi adına her ne yapması gerekse onu etkili bir şekilde yapan doktordur. Han Woo - Joo hem işini oldukça seven hem de adalet duygusu ile her şeyi yerine getiren güçlü bir isimdir. Buna rağmen hayatında meydana gelen ani sinir krizleri dengesini alt üst eder. Bu durum karşısında tutku dolu bir insan haline dönebilmek adına gerçekten neyi sevdiğine ya da sevmediğine karar vermek, gerçek benliği ile buluşmak adına harekete geçer.

Soul Mechanic Oyuncuları

Dizinin başrollerinde oldukça güçlü isimlerden Shin Ha-Kyun ve Jung So-Min ikilisi bulunuyor. Diğer karakterler;
  • Shin Ha-Kyun isimli oyuncu; Lee Shi-Joon rolüyle,
  • Jung So-Min isimli oyuncu; Han Woo-Joo rolüyle,
  • Tae In-Ho isimli oyuncu; In Dong-Hyeok rolüyle,
  • Park Ye-Jin isimli oyuncu; Ji Young-Won rolüyle,
  • Joo Min-Kyung isimli oyuncu; Kong Ji-Sun rolüyle,
  • Jung Hae-Kyun isimli oyuncu; Park Dae-Ha rolüyle,
  • Ahn Dong-Goo isimli oyuncu; No Woo-Jung rolüyle,
  • Park Han-Sol isimli oyuncu; Kong Ji-Hee rolüyle ekranlarda sevenleri ile yerini alıyor.
Oldukça eğlenceli, macera dolu anlara şahit olurken bazen oldukça hüzünlenilecek bazen de kahkaha tufanına girilecek. Her şeyi ile kendine hayran bırakan Kore dizilerinden bir tanesi olmayı başarmıştır.  
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!