•  
“Siz sırrı çözmek değil, kandırılmak istiyorsunuz.” - Prestige (2006)
DUYURULAR
Background
Stove League Devam Ediyor
2013 yılında izleyicileri ile buluşan Stove Lague, Beyzbol liginin en alt seviyelerinde bulunan “Dreams” isimli bir takımı konu alıyor. 16 Bölümden oluşan Stove League, dram kategorisinde olan Kore dizilerinden birisi. Kaybedenler takımı olarak da bilinen Dreams, Namkoong Min isimli bir yöneticinin takıma katılması ile farklı bir seviyeye geçer. Bu yükselişi ekranlara oldukça başarılı bir şekilde yansıtmayı başaran dizi, Beyzbol liginin en kötü takımlarından biri olan Dreams’i hak ettiği yere taşıyacaktır. Dizinin başrol oyuncularından biri olan Namkoong Min yönetici rolünde yer alırken, en büyük yardımcılarından birisi olan kadın yönetici Park Eun-Bin ise; ona eşlik ediyor. Bir diğer gözde karakter olan Oh Jung-Se ise, bir beyzbol oyuncusudur.

Stove League Dizisinin Konusu

Henüz ilk bölümden iyi bir takım mücadelesine şahit olacağımızı gösteren Stove League dizi konusu, beyzbol ile ilgisi olmayan kişilerin bile oldukça keyifli dakikalar yaşamasını sağlıyor. Güçlü bir hikaye üzerine kurulan Stove League, oyuncu bakımından da gerçekten profesyonel bir duruş sergiliyor. Stove League dizisi, genel olarak Dreams isimli bir beyzbol takımını ele almaktadır. Türkçe karşılığı kaybedenler olan Dreams, Namkoong Min isimli bir yöneticinin takıma gelmesiyle beraber oldukça güçlü bir hale gelir. Yöneticinin gelmesinden kısa bir süre öncesine kadar otorite eksiklikleri ve motivasyon düşüklüğü olan takım oyuncuları; oldukça büyük bir çaba sarf ederek lig içerisinde yükselişe geçecektir. Ana karakterlerin profesyonel bir oyunculuk sergilemesi, takım kadrosu ve dizide yer alan karakterlerin hayat hikayeleri oldukça iyi bir şekilde işlenmiş olan dizide, kişilerin kötü ve iyi yanları da salt bir şekilde yansıtılmış. Henüz ilk bölümünden oldukça sarsıcı bir strateji ile giriş yapan yeni yönetici, takımın kendisine gelmesini sağlamış ve otoritesini ortaya koymaya başarmıştır. Basit bir başarı hikayesi istemeyen tüm Kore Dizi severler, mutlaka bu diziyi izlemeli. Şimdiden fxdizi.com iyi seyirler diler!

Stove League Oyuncuları

Stove League dizi karakterlerinin oldukça başarılı bir şekilde yansıtıldığını, rollerine yakıştıklarını ve her birinin ayrı bir hayat hikayesi olduğunu söylemiştik. Peki, Stove League oyuncuları kimlerdir?

Namkoong Min 

Namkoong Min, Stove League dizisinin yeni genel müdürü Baek Sung-Soo karakterini canlandırmaktadır. Her ne kadar sert bir mizacı olsa da, diğer karakterler tarafından oldukça sevilmektedir.

Park Eun Bin 

Kaybedenler olarak da adlandırabileceğimiz beyzbol takımının operasyon yöneticisini canlandıran Park Eun Bin, dizide Lee Se-Young karakterindedir. Takımdan vazgeçmemek için çaba gösteren karakter, Dreams’in geleceğini fark eder ve hak ettiği yere gelmesi için mücadele eder.

Oh Jung Se 

Kwon Kyung-Min karakterini canlandıran Oh Jung Se, dizinin en başarılı oyuncularından birisidir. Bu başarısı sayesinde dizi içerisinde en çok dikkat çeken Beyzbol oyuncularından birisi olmuştur. Oyuncu kadrosu ile başarılı bir şekilde yayın yapan diziyi internet sitemizden izleyebilirsiniz. Fxdizi.com iyi seyirler diler…
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!