•  
“Siz sırrı çözmek değil, kandırılmak istiyorsunuz.” - Prestige (2006)
DUYURULAR
Background
The Witcher Devam Ediyor
Dizi severlerin uzun süredir merakla beklediği The Witcher Netflix’de yayınlandı. Sosyal medyadan da çok büyük ilgi alan dizinin ilk sezonu oldukça ilgi çekiyor. Biz de sizlere dizi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya çalışacağız. Fragmanı izleyenler, zaten dizinin şimdiden hastası oldular diyebiliriz. Dünyaca ünlü bir kitap uyarlaması olarak biliniyor. Yüzyılı aşkın süredir insanların arasında huzurlu bir ortam varken bir savaşın patlak vermesi olayları çok farklı bir duruma götürüyor. Cüceler ve elfler arasında muhteşem bir mücadelenin bahsedilmiş olduğu dizide çok esrarengiz olaylar ile birlikte keyifli dakikalar geçirebiliyorsunuz. Dizinin her sezonu birbirinden daha heyecanlı ve daha farklı şekilde geçecek. Dizinin ilk sezonundan itibaren Twitter'da da muhteşem bir tepki gördü. Sosyal medyanın fenomenleri de Netflix'in bu muhteşem dizisi hakkında yorumlar yazdılar.

The Witcher Sosyal Medyayı Salladı

The Witcher ilk sezondan itibaren sosyal medyayı sallamayı başardı. Özellikle genç kitlenin çok büyük bir ilgi gösterdiğini söylemek mümkün. Tabii ki sizlere spoiler vererek sizin bu konudaki tadınızı kaçırmaya çalışmıyoruz. Genel anlamda dizi ile ilgili bilgi verecek olursak aslında bir büyücü olan Geralt Of Rivia olarak bilinmektedir. Dizinin geçmiş olduğu dünyada bulunmaktadır. Tamamen kendisine vaat edilen bir çocuğun doğumunu beklemektedir. Yıllar sonra Geralt Of Rivia ile karşılaşmış olacaktır. Güçlü bir prenses ve büyücü olarak yolları kesişir. Bu üçlü beraber bir yolculuğa çıkmaya karar verirler. Ekip artık hayatta kalmayı öğrenmeli ve bu dünyayı kendi istediği gibi yönlendirebilmektedir. Dizinin başrolünde daha önceden Superman karakteri ile tanımış olduğumuz ve çok sevilen Henry Cavill var. Cavill, Rivia karakterini kendisi canlandıracak. Prenses Ciri rolünde Freya Allan ve Yennefer rolünde Anya Chalotra yer alıyor. Dizide yer alan çok ünlü isimler de mevcut. Genel anlamda Netflix'in yine bizi kalbimizden vurduğunu söyleyebiliriz.

The Witcher Sezon Bölümleri

The Witcher ilk sezonu ile birlikte az önce de bahsettiğimiz gibi gerçekten fırtına gibi esiyor. İlk sezonun bölümlerinden, Sonun Başlangıcı ilk bölüm olarak karşımıza çıkıyor. Genel anlamda dizinin anlatıldığı bir bölüm olarak izliyorsunuz. İkinci bölüm 4 altın ismiyle anılıyor. Gerçekten de keyifli bir bölüm izledikçe daha çok hayran kalacaksınız. 3. Bölüm yani 1-sezon 3-bölüm de Hain Dolunay isimli bölümü izleyeceksiniz. 4. bölüm Şölenler, P*çler ve Cenazeler. Bu bölümde gerçekten de çok ilgi çekecek ve sizler de kesinlikle bölümün içerisindeki ara notları anlamaya çalışacaksınız. 5. bölümde bastırılmış istekler isimli bölüm var ve yavaş yavaş kişilerin aslında dünyayı keşfetmelerini anlatan bir bölüm. 6. bölüm nadirli türler bölümü sizlerin de özellikle diziyi izlerken en çok dikkatinizi çekecek ve en çok tutulacağınız bölümlerden biri olduğunu söyleyebiliriz. 7. bölüm düşüşten önce ve 8. bölümde çok daha fazlası olarak karşınıza çıkacak. Twitter'dan muhteşem bir harman olarak karşımıza çıkan The witcher kitapla uyumlu olması ve Game Of Thrones'un yerini kesinlikle dolduracak bir dizi olarak görülmesi nedeniyle çok da ilgi çektiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Fxdizi.com sizlere iyi seyirler diler The Witcher türkçe dublaj izlemenin keyfini çıkarmanızı öneririz..  
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!