•  
Daha iyi olanı değil. Seni daha iyi hissettireni seçmelisin. - İyi Olan Kazansın
DUYURULAR
Background
The World of the Married Devam Ediyor
The World Of The Married ilk yayın tarihi 20 Mart 2020 olan bir Kore dizisidir. Kore yapımı olan bu dizi tek sezon sürmüştür. 16 bölüm sonunda sezon finali yaparak ekranlara veda etmiştir. Bölümleri ortalama 70 dakika sürer. Dizi, Kore’de yayınlanmış ve en çok hayran kitlesine sahip olması ile ünlü olmuştur. JTBC aracılığı ile yayınlanmış olan dizi, kısa süre içerisinde kendisine ait büyük bir hayran kitlesi oluşturmuştur. Mo Wan-il tarafından yönetilmiştir. Senaryosu ise Joo Hyun tarafından yazılmıştır. Kendi alanında en çok sevilen Kore dizisi olmuştur. IMDB sıralamasında ise 8,4 hayran puanı alarak kendisini ortaya koymuştur. The World Of The Married dizisi Ji Sun Woo adlı ana karakter etrafında gerçekleşen olayları ele alır. Ji Sun Woo, Lee Tae Oh ile bir evlilik içerisindedir. Bir tane oğulları vardır ve mutlu bir aile yaşantısı sürerler. Ji Sun Woo aynı zamanda bir doktordur, oldukça başarılı olan bu doktorun hayatındaki her şey yolundadır. Mükemmel bir hayat yaşadığını zannederken Ji Sun Woo, kocası tarafından bir aldatılma yaşar. Bu durum karşısında oldukça yıkılan Ji Sun Woo çevresindeki kişilerin de kendisini aldattığını öğrenir. Lee Tae Oh hayallerinde her zaman yönetmenliğe yer vermiştir. Eşinin desteği ile açmış olduğu bir mekanın işletmesini yapıyordur. Yönetmen olmak için her şeyi göze alacaktır. Karısı Ji Sun Woo’ya deli gibi aşıktır. Ancak buna rağmen ona ihanet eder. Lee Tae Oh, kendisini bir anda tehlikenin içerisinde bulur. Yeni kurduğu ilişki ile ne yapacağını bilemez. Gözünü karartır ve yönetmen olmak için her şeyi göze alır.

Oyuncuları

  • Kim He Ae
23 Nisan 1967 doğumlu oyuncudur. Güney Kore ekranlarında yer alan dizilerde oynamıştır. 1983 yılından itibaren oyunculuğa adım atmıştır.
  • Hae Jun Park
14 Haziran 1974 tarihinde dünyaya gelmiş Güney Koreli oyuncudur. 2012 yılında oynamış olduğu Misaeng: Eksik Yaşam adlı bir televizyon dizisi olmuştur. Bu dizinin ardından aktif olarak dizi oyunculuğu yapmaya başlamıştır.fxdizi.com iyi seyirler diler.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!