•  
Daha iyi olanı değil. Seni daha iyi hissettireni seçmelisin. - İyi Olan Kazansın
DUYURULAR
Background
Thumping Spike 2 Devam Ediyor
   0 Favori Ekle

Thumping Spike 2 imdb: 8

    |   Romantik   |   Sun Woong,
Thumping Spike 2 dizisi 20 Şubat 2016 tarihinde ilk bölümü ile ekranlara gelmiştir. Dram, komedi ve romantik dalda oynamış olan bir mini dizidir. Toplam 20 bölüm oynamış ardından ekranlara veda etmiştir. Bölümlerinin süresi ortalama 15 dakikadır. Yönetmen koltuğunda Kim Jin Yeong oturmuştur. Senaryosunu ise Yeon Ji Choi kaleme almıştır.

Thumping Spike 2 Konusu

Thumping Spike 2 dizisi bir üniversite içerisinde geçen konuları ele alır. Han Da Woon’un bir gün içerisinde kaderi değişir. Okula başlamış olduğu ilk gün voleybol ile ilgilenen Go Yi Ra’ya ilgi duymaya başlar. Diğer bir taraftan ise ilk gün Dong Hae Sung ile yolları kesişir. Dong Hae Sung oldukça başarılı ve yetenekli olan bir voleybolcudur. Her tarafından bilinir ve büyük takımlarda yer alır. Don Hae Sung voleybola ara vermek ve okulunda başarılı olmak ister. Bunun için de kendisini ders çalıştıracak birisine ihtiyaç duyar. Han Da Woon’dan kendisini ders çalıştırmasını talep eder. Han Da Woon ise Don Hae Sung ile bir pazarlık yapar. Kendisi ona dersleri konusunda yardımcı olacaktır, ancak Go Yi Ra ile de buluşmasına yardım edecektir. Han Da Woon’un Go Yi Ra’ya ulaşması için çaba sarf ederler. Ancak bir süre sonra hisler yer değiştirecektir. Han Da Woon ve Dong Hae Sung birbirlerine karşı büyük bir sevgi beslemeye başlarlar. Thumping Spike 2 dizisi içerisindeki yoğun hisler ile izleyiciyi etkisi altına almıştır.

Dizinin Oyuncuları

  • Song Jae Rim
18 Şubat 1985 yılında dünyaya gelmiştir. Oyunculuğun yanı sıra modellik de yapmıştır. 2009’dan beri aktif bir şekilde oyunculuk dünyasında yer almıştır. We Got Married adlı yapım ile birlikte kendisini tanıtmış ve oldukça sevilmiştir.
  • Lee Won Keun
27 Haziran 1991 yılında Güney Kore’de doğmuştur. 2012 yılında oynamış olduğu Moon Embracing The Sun yapımı ile adını duyurmuştur. Birçok dizi ve filmin yanı sıra klipte de rol almıştır.
  • Kim Sun Woong
1991 doğumlu hem sanatçı hem de oyuncudur. 2010 yılından itibaren aktif bir şekilde ekranlarda yer almıştır.  
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!