•  
Sanki çok ömrümüz varmış gibi beklemeyi öğretiyor hayat bize… Piyanist
DUYURULAR
Background
When the Weather is Fine Devam Ediyor
   0 Favori Ekle

When the Weather is Fine imdb: 7.5

When The Weather Is Fine 24 Şubat 2020 tarihinde ilk bölümü ile ekranlara gelmiştir. Dizinin ilk sezonu 21 Nisan’da final yapmıştır. Birinci sezonu 16 bölümden oluşan dizi 8,6 IMDB puanı ile sevilen diziler arasında yerini almıştır. Romantik ve dram dalında oldukça başarılı olan dizinin yönetmen koltuğunda Han Ji Seung oturuyor. Senaristliğini ise Han Ga Ram ve Lee Do Woo yapıyor. Yapımcılığını Ace Factory’nin üstlendiği dizi, ikinci sezonu için hazırlık aşamasındadır. Pazartesi ve Salı günleri JTBC ekranlarında sevenleri ile buluşmuştur.

When The Weather Is Fine Konusu

When The Weather Is Fıne içerisinde yer alan Mok Hye Won oldukça iyi bir kalbe sahiptir. Sıradan bir yaşam sürer ve sanata ilgi duyar. Küçük yaştan beri müzik aletlerine ilgi duymuştur. Çello çalarak kendisini rahatlatır. Çello çalma yeteneği sayesinde oldukça çevre edinmiş ve sosyal bir hayata sahip olmuştur. Sosyalliğini arttırdığı süre içerisinde duygularının oldukça incindiğini fark eder. Çevresindeki kişilerin yalan ve ihanetlerine maruz kalır. Mok Hye Won, artık insanlara karşı güveni olmayan bir insan haline gelmiştir. Sevgiden tamamen uzak kalmaya çalışır ve artık incinmeyeceğinden emin olmak ister. Hye Won Seul’deki yaşamından oldukça sıkılmıştır. Kendisine yeni bir yol açmaya karar verir. Küçüklüğünü geçirdiği Bookhyun köyüne geri döner. Bu köyde eski lise arkadaşı olan Im Eun Seob ile karşılaşır. Arkadaşı bir kitapevinin işletmeciliğini yapıyordur. Günlerini sıradan bir şekilde yaşıyor ve kitaplarla çok vakit geçiriyordur. Sıradan yaşadığı günleri eski arkadaşı ile tanıştıktan sonra değişecektir. Eun Seob, artık eski sıradan yaşamını yaşamayacak ve tamamen farklı bir hayata adım atacaktır.

Dizinin Oyuncuları

  • Park Min Young
4 Mart 1986 Güney Kore doğumlu oyuncudur. Dongguk Üniversitesi’nde aldığı eğitim ile kendisini oyunculuk alanında geliştirmiştir. 2007 yılından beri birçok ödül almış ve çeşitli dallarda da ödüllere aday olmuştur. Ekrandaki enerjisi ile When The Weather Is Fine dizisinde çok beğenilmiştir.
  • Seo Kang Joon
12 Ekim 1993 tarihinde Güney Kore’de dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimi almıştır ve birçok dalda ödül almıştır.  
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!