•  
Daha iyi olanı değil. Seni daha iyi hissettireni seçmelisin. - İyi Olan Kazansın
DUYURULAR
Background
Yaşamayanlar Devam Ediyor
Yaşamayanlar (Immortal’s) Türkiye’nin ilk vampir dizisi olan yaşamayanlar, yurt dışı gösterimlerinde Immortal’s adıyla yayınlanıyor. Son dönemlerde yıldızı parlayan Kerem Bürsin ve Elçin Sangu’nun başrollerini paylaştığı dizide, İstanbul’da geçen bir vampir hikâyesi konu ediliyor. Senaryosu Şamil Yılmaz’a ait olan dizinin yönetmen koltuğunda ise Alphan Eşeli oturuyor.

Yaşamayanlar Dizisinin Konusu

Yaşamayanlar konusu ve oyuncuların yüksek performansıyla oldukça büyük bir ilgi görüyor. Dizide, 164 yaşında bir vampir olan Mia’nın kendisine akıl hocalığı yapan Karmen’in desteğiyle kendisini vampire dönüştüren Dmitry’yi öldürmek için İstanbul’a gelişi ve yaşanan birbirinden gizemli olaylar anlatılıyor. Dmitry’yi öldürerek yeniden insan olabilme çabası veren Mia, Türkiye’nin kadim şehri İstanbul’da hiç de planlamadığı şeylerle karşılaşıyor. Dmitry, in sanıldığı kadar kolay öldürülecek bir vampir olmadığını anlayan Mia, karanlık bir geçmişe sahip olan Numel ve Karmen’le birlikte hareket ederek her ne pahasına olursa olsun Dmitry’i öldürmek için mücadele ediyor. İstanbul’un tarihi mekânlarında çekilen ve iyiyle kötünün, sevgiyle nefretin, yaşamla ölümün muhteşem bir şekilde harmanlandığı yaşamayanlar dizisi, vampirlere direnen savaşçıların mücadelesini anlatıyor. Karanlık ve bir o kadar da çekici Karmen, büyük bir sırrın sahibi olan Numel ve vampir avcıları arasında bir savaş çıkacak mı? Böyle bir savaşta Mia hangi tarafta yer alacak gibi sorular dizide cevabını buluyor.

Yaşamayanlar Dizisi Oyuncu ve Karakterleri

  • Elçin Sangu (Mia)
  • Kerem Bürsin (Dimitry)
  • Birkan Sokullu (Numel)
  • Selma Ergeç (Karmen)
  • Nilperi Şahinkaya (Dimtry’nin sevgilisi)
Dizi son dönemlerin en popüler dizi yıldızları yanında, Türkü Turan, Efecan Şenolsun, Edip Tepeli, Beril Acar, Birce İrem İlaçan gibi genç ve başarılı birçok sanatçı da yer alıyor. Türkiye’de olduğu gibi uluslararası platformlarda da adını duyuran diziler, heyecan ve macera sevenlerle fxdizi.com adresinde buluşuyor. Vizyona giren tüm dizi ve filmleri izlemek ve sırlarla dolu bir mücadeleye tanık olmak için internet motorlarına yaşamayanlar izle yazmanız ve seçenekler arasından fxdizi.com adresini tıklamanız yeterli olacaktır. Gündemde olan ve herkes tarafından büyük bir heyecanla izlenen yerli ve yabancı dizileri barındıran fxdizi.com iyi seyirler diler.    
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
  1. avatar
      nergis çiçek 17 Eylül 2020 13:23:21